Realizacje - Daria K. Baczyńska

Moje realizacje

Specjalnie dla Ciebe z całego mojego dorobku wybrałam kilka realizacji, które pokazują mój styl projektowania oraz to, jak myślę o przestrzeni. Pamiętaj, że praca projektanta wnętrz nie odzwierciedla jego preferencji, ale polega na nadaniu realnego kształtu marzeniom jego klientów.

Dom prywatny, 2020 w trakcie realizacji.

Ten projekt okazał się prawdziwym wyzwaniem. Aranżacja osadzona została w klimacie estetyki art deco, jednak z dużą dozą nowoczesności. Projekt drzwi, garderoby, pochwytów mojego autorstwa.

Projekt budynku usługowego, okolice Warszawy. 2017 r.

Czy da się połączyć ciepło domowego ogniska z przestrzenią biurową? Jest to wyzwanie. Takie było życzenie inwestorów – mieć przestrzeń do pracy, w której czuliby się, jak w domu. Ten efekt osiągnęłam poprzez mariaż miękkich tkanin, lamp w stylu umiarkowanego glamour z nowoczesnym minimalizmem.

Apartament hotelowy Dune Resort&SPA Mielno. 2018 r.

Marynistyczne kolory we wnętrzu w nadmorskiej miejscowości… groziło banałem. Żeby go uniknąć postawiłam na żelazne przestrzeganie zasad: złoty podział, wnętrze w monochromatycznych barwach, kontrapunkty i wprowadzenie klasycznej symetrii tam, gdzie jest to możliwe.

Wybrane projekty łazienek

Bywają duże, ale zwykle są za małe… Ważne, aby miały charakter i styl oddający upodobania ich właścicieli. W tych realizacjach widać moje umiłowanie do klasyki i zabawy dobrej jakości materiałami.

To miejsce czeka na Ciebie:)

Napisz na info@dariabaczynska.pl i umów się na rozmowę o Twoim projekcie. Realizuję zlecenia w Warszawie i na terenie całej Polski.

Studio D Daria Baczyńska ul. Biała 4/81, 00-895 Warszawa. Copyright by Studio D Daria Baczyńska, 2020.
Polityka prywatności Regulamin sklepu