Strefa projektanta - Daria K. Baczyńska

Witaj w Strefie Projektanta

Dziś, aby odnieść sukces w dziedzinie projektowania wnętrz, a nie tylko przetrwać, nie wystarczy tworzyć wnętrz w stylu skandynawskim i wyposażać ich modułowymi meblami. Takie projekty zalewają rynek, a coraz bardziej wymagający klienci wyraźnie domagają się innych rozwiązań. Jeśli naprawdę masz ambicję, aby wyróżnić się na rynku i oczarować swojego klienta, musisz cały czas inwestować w swój rozwój i zmierzać do tego, aby wypracować swój własny, indywidualny styl projektowania wnętrz, nieustannie doskonaląc swój warsztat. Musisz też nauczyć się pozyskiwać zlecenia w taki sposób, aby zapewnić sobie ich ciągłość i nie być zmuszonym do tego, by łapać każde i za wszelką cenę.

Wiem, że  to niełatwa droga, ponieważ szkoły wyższe dają swoim absolwentom wiedzę teoretyczną, ale wypuszczają ich w świat zupełnie nieprzygotowanymi do pracy z klientami od strony praktycznej. Pamiętając, jak trudne były moje początki, wytyczyłam sobie cel – misję polegającą na tym, by na podstawie własnych doświadczeń i przez cały czas zdobywanej wiedzy, pomóc każdemu gotowemu na podjęcie wysiłku architektowi wnętrz w osiągnięciu mistrzostwa w tym, co robi.

 

Co mogę Ci zaproponować, aby Cię wesprzeć?

AKADEMIA PROJEKTANTA

 Dostęp do prywatnej grupy wsparcia na Facebooku pod nazwą “Akademia Projektanta”, skupiającej architektów i projektantów wnętrz, 

 

 

REMONT NA OBCASACH

Cykl transmisji na żywo na moim fanpage, podczas których w każdy piątek o 20.00 omawiam wybrany problem związany z pracą architekta wnętrz.

 

MARKI WSPIERAJĄ PROJEKTANTÓW

Bezpłatne szkolenia produktowe prowadzone online przez przedstawicieli znanych marek z branży wyposażenia wnętrz na moim fanpage, tak abyś był na bieżąco ze wszystkimi nowościami oferowanymi przez rynek. 

KURSY I WARSZTATY ONLINE

 Autorskie kursy i szkolenia, dzięki którym rozwiniesz swój warsztat, opracujesz standardy współpracy z klientami i zbudujesz solidne fundamenty swojej działalności projektowej.

 

WARTOŚCIOWE WPISY NA BLOGU

To tutaj z myślą o Tobie podejmuję tematy związane z pracą architekta wnętrz. 

 

 

 

BEZPŁATNE MATERIAŁY DO POBRANIA

Seria bezpłatnych, inspirujących materiałów, które Cię zmotywują lub ułatwią rozwiązanie pewnych problemów – już w opracowaniu.

 

Studio D Daria Baczyńska ul. Biała 4/81, 00-895 Warszawa. Copyright by Studio D Daria Baczyńska, 2020.
Polityka prywatności Regulamin sklepu